Prezentacja Projektu podczas Podlaskiej Marki Roku

Z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do Konkursu Podlaska Marka Roku 2010 w kategorii „przedsięwzięcie” zostały zakwalifikowane dwie inicjatywy:

• Noc Muzeów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

W dniu 16 marca 2011r. w Dworku Czarneckiego w Porosłach k/ Białegostoku odbyła się prezentacja Projektu „Utworzenie bazy aparaturowej na rzecz Centrum Badań Innowacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku” podczas Konkursu Podlaska Marka Roku 2010, którą przedstawiła asystent Projektu Anna Piłaszewicz.

Obie inicjatywy z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku były prezentowane na jednym stoisku.

Informacja prasowa
Prezentacja Projektu
Prezentacja Projektu „Utworzenie bazy aparaturowej na rzecz Centrum Badań Innowacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku” wspólnie z przedsięwięciem Noc Muzeów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Członkowie kapituły oceniają zgłoszone przez Uniwersytet Medyczny dwie inicjatywy.
Nasze prezentacje wzbudzały zainteresowanie mieszkańców województwa podlaskiego
   ... a także zainteresowanie Pana Wojciecha Fortuny